Team 2022-2023

Yvonne van Erkel

leerkracht onderbouw A (groep 1-2) en onderbouwcoördinator

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Chantal Wiggers

leerkracht onderbouw A (groep 1-2)

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Bonnie Breda

leerkracht onderbouw B (groep 1-2)

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Marion Snijders

leerkracht onderbouw B (groep 1-2)

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Esther Doornbos

leerkracht onderbouw B (groep 1-2)

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Marieke Derksen

leerkracht onderbouw B (groep 1-2)

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Melinda van Veen

leerkracht onderbouw C (groep 1-2)

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Nardi Strijbos

leerkracht onderbouw C (groep 1-2)

Werkdagen: maandag en dinsdag

Ruth Bakker

leerkracht middenbouw A (groep 3-4-5) en middenbouwcoördinator

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Thirza Temmink

leerkracht middenbouw A (groep 3-4-5)

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Silvia Hendriksen

leerkracht middenbouw B (groep 3-4-5)

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Wendy Driessen

leerkracht middenbouw B (groep 3-4-5)

Werkdagen: maandag en vrijdag

Sabine Bruijsten

leerkracht middenbouw C (groep 3-4-5)

Werkdagen: maandag tot en met vrijdag

Anneliese Brussaard

leerkracht bovenbouw A (groep 6-7-8) en bovenbouwcoördinator

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Anja Wenning

leerkracht werkdrukverlagingsdagen (alle bouwen)

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Manon Salazar Seijger

leerkracht bovenbouw B (groep 6-7-8)

Werkdagen: maandag tot en met vrijdag

Martijn Helmers

leerkracht bovenbouw A en C (groep 6-7-8)

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag om de week in Ellecom, woe. om de week, donderdag en vrijdag in Doesburg

Gerrit Hammink

leerkracht bovenbouw C (groep 6-7-8)

Werkdagen: maandag tot en met donderdag

Lysanne Wezenberg

onderwijsassistent

Werkdagen: maandag-, dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend

Merle Hebing

onderwijsassistent

Werkdagen: Maandag- tot en met vrijdagochtend

Marla van 't Veer

onderwijsassistent

Werkdagen: woensdagochtend en vrijdagochtend

Maureen Scheffer

onderwijsassistent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Olga Surenbroek

administratief medewerker

Werkdagen: maandag

Martine Banning

Intern Begeleider

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Marielle van der Heijden

onderwijskundig leider

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Ans Lips

directeur a.i.

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag